Obraz Hans Braxmeier z Pixabay

                                        OFERTA ZIMOWA  

                                     przy zakupie min. 6 butelek rabat 10%

                                                                .              należy wpisać w koszyku kod:   Rab10

                                                                                 .                                                     .

Pierwsza Jesień Młodego Wina 2019 jest kontynuacją Święta Młodego Wina, które odbyło się w dniach 15-17 listopada w Sandomierzu. W trosce o miasto Sandomierz w okresie, kiedy pogoda nie rozpieszcza a turystów jakby mniej, postanowiliśmy, właśnie teraz, zaprosić wszystkich do degustacji oferowanych w czasie naszego Święta kilku tegorocznych lokalnych trunków.

Dla jednych będzie to znakomita okazja aby, po raz kolejny, spróbować tegorocznych plonów Sandomierskich Winiarzy, które słyną ze znakomitych aromatów oraz uznanej przez wielu jakości. Dla drugich Jesień Młodego Wina to znakomity powód aby odwiedzić prastary Sandomierz w wyjątkowym terminie, kiedy Miasto staje się kameralną scenerią romantycznych spacerów. Ofertę kierujemy również do tych, którzy z różnych powodów, nie mogli uczestniczyć w celebracji ostatniego Święta Młodego Wina w wyznaczonym terminie.

Odwiedź sandomierskie restauracje w terminie do końca roku i „zapoznaj się” z efektami naszej, pełnej pasji i zaangażowania, niełatwej pracy. Odwiedź wyznaczone restauracje i spotkaj się z winami pochodzącymi z trzech, bardzo ważnych dla regionu, zrzeszonych w Sandomierskim Stowarzyszeniu Winiarzy, winnic. W tym roku zapraszamy na degustacje niepowtarzalnych win z Winnicy św. Jakuba, Winnicy Nad Jarem oraz Winnicy Płochockich.

Restauratorzy obiecują pyszne jedzenie, które ma idealnie współgrać z przygotowaną przez nas ofertą.
Sprawdźmy to razem!

Restauracje, które zgłosiły chęć uczestnictwa w Jesieni Młodego Wina 2019:

- Willa Pod Bramą
- Hotel i Restauracja pod Ciżemką
- Lapidarium pod Ratuszem
- Restauracja „Widnokrąg”
- Restauracja Sarmacka

 

Zapraszamy!
Sandomierskie Stowarzyszenie Winiarzy