Winnica na Rozdrożu

Dane teleadresowe:

Winnica na Rozdrożu
Andruszkowice 110
27-650 Samborzec
Tel. 887453673 i 669430400

Właściciele:

Patrycja i Piotr Chmura

Wielkość winnicy:

1,1 ha

Więcej o nas:

O SOBIE

„Wino powstało, aby czynić ludzi szczęśliwymi”.
Podążając za Eklezjaszowską myślą od 2013 roku prowadzimy rodzinną Winnicę na Rozdrożu, która jest miejscem otwartym dla każdego miłośnika wina (tego początkującego i wytrawnego również!). Miłość do wina i ludzi napędza nas do ciągłego poszerzania wiedzy enologicznej i rozwijania pasji. Jesteśmy jedną z winnic na Sandomierskim Szlaku Winiarskim, a od Sandomierza dzieli nas zaledwie 5km. Otoczone naturą „Rozdroże” jest miejscem, w którym pielęgnujemy pozytywną energię i spowalniamy czas rozpływając się w kieliszku wina. Zawsze chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a ze szczególną uwagą słuchamy Waszych opinii. W naszej ofercie znajdziecie wina białe, różowe i czerwone, z którymi z roku na rok odwiedzamy coraz więcej Polskich miast organizując dla Was degustacje.

Do zobaczenia na Rozdrożu!
Magdalena i Piotr Chmura

SZCZEPY

Solaris, Seyval Blanc, Muscaris, Muscat Odeskii, Johaniter, Hibernal, Souvignie Gris, Jutrzenka, Rondo, Regent, Zweigelt, Cabernet Cortis, St. Laurent.

WINA

Claro Bivio – w. białe
Fiore Bivio – w. białe
Allettante Bivio- w. białe
Dolce Bivio – w. białe
Velluto Bivio – w. białe
Furioso Bivio – w.białe
Ribelle Bivio – w. białe

ENOTURYSTYKA

Oferujemy zwiedzanie winnicy i degustację win, dysponujemy miejscem na ognisko, terenem zielonym który pozwala na odpoczynek od miejskiego zgiełku, budynkiem w którym można degustować wino o każdej porze roku.